środa, 18 maja 2011

Słowo wstępu

Witajcie!
Cieszę się, że mój pomysł z założeniem bloga poświęconego zabawom RR przypadł Wam do gustu:)
Chciałabym, żeby było to nasze miejsce, gdzie będziemy dzielić się naszymi RRowymi poczynaniami, informować o otrzymaniu i wysłaniu kanwy oraz wymieniać się pomysłami, spostrzeżeniami na temat takich zabaw.
Niestety źle się ostatnio zadziało, wśród nas znalazły się nierzetelne osoby, w dodatku przetrzymujące kanwy:( Mam nadzieję, że problemy te da się rozwikłać i że wszystkie kanwy zostaną odzyskane. O wszystkich poczynaniach osób zaangażowanych w tę sprawę będziecie tutaj informowane.

Z kwestii technicznych:
Na górze bloga pojawiły się zakładki z poszczególnymi RRami, oczywiście będzie ich przybywać. Znajduje się tam imię organizatorki, obrazek wyszywanego RR oraz lista uczestniczek.
Jeśli chodzi o dostęp do bloga, to proszę o informację na mojego maila: hanjah@gmail.com, postaram się w miarę szybko wysłać zaproszenia wszystkim chętnym.
Organizatorki poszczególnych RRów proszę o imiona uczestniczek wraz z adresami blogów, abym mogła uzupełniać listy (jeśli oczywiście uczestniczki wyrażą na to zgodę).

Ten blog jest swoistym eksperymentem, ale mam nadzieję, że uda nam się stworzyć fajne miejsce w sieci i że pomoże to choć trochę ogarnąć RRowe sprawy.

Ściskam Was i życzę wielu przyjemnych chwil nad krzyżykami:)
Hania

5 komentarzy:

 1. to jeszcze male pytansko organizacyjne
  o danych RR piszemy pod dana zakladka?a wzielas to pod uwage ze zakladek moze byc tylko 8 z tego co pamietam

  OdpowiedzUsuń
 2. już napisałam e-maila...
  buziole Hania :-)))

  OdpowiedzUsuń
 3. łał super to zorganizowalaś :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo świetny pomysł i zorganizowanie tego bloga.
  Przyłączam się do pytania mamuśki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam, jest jakaś szansa na drugą turę kubusiowego RR? :)

  OdpowiedzUsuń