czwartek, 1 marca 2012

Raport lutowy

Mam 3 kanwy Kubusiowe (Hanulek, Mamuska73 i Izoldka17) i, przy okazji, problem - do kogo powinnam je wysłać. Agulkę77 (od której dostałam poza kolejnością kanwy bez jej obrazka) wypadałoby chyba na razie pominąć, po mnie jest Izoldka17. Napisałam do niej maila 27.02., ale jak na razie nie odpisała mi, czy chce nadal brać udział w zabawie. Następna w kolejce jest Mamuska73 ... I nie wiem co robić, teraz hafcę październikowego Kubusia na kanwie Hanulka. Może właścicielki kanw wypowiedziałyby się na ten temat. Bo, biorąc pod uwagę nasze wcześniejsze doświadczenia z osobami przetrzymującymi kanwy, trochę ryzykowne byłoby wysyłanie kanw do kogoś, z kim kontakt jest, delikatnie mówiąc, utrudniony.

Poza tym mam dwie kanwy z Herbacianego RR'a: Hafty Tiny i Haftowane Prezenty. Deadline jest odpowiednio do końca kwietnia i czerwca, więc najpierw uporam się z Kubusiami.

4 komentarze:

 1. ja bym poprosila o przeslanie kanwy bezposrednio do mnie jesli izoldka sie nie odezwie;jeslibedzie miala ochote wyhaftowac kubusia dla mnie to fajnie jesli nie to sama sobie dohaftuje brakujace obrazki ;lub nie ,bo ja akurat mam kazdy oddzielnie wiec nawet jak cos bedzie brakowac to tez nie ma problemu

  OdpowiedzUsuń
 2. Proszę o przesłanie mojej kanwy bezpośrednio do Mamuśki:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Iza wiesz co mojej tez nigdzie nie posylaj
  juz tyle nieprzyjemnosci bylo z tym RR ze nie chce ryzykowac

  OdpowiedzUsuń